Řinčení skleniček, smích nad otřepanými komplimenty i dusná vůně kvalitního tabáku. Dámy protáčené v náručí mužů, kteří se chtějí předvést před svými známými i protivníky a možná si i nabrnknout novou společnici pro dny, kdy je manželství sužuje na hrdle jako dýka s naostřenou čepelí.

Svět, jaký může spatřit pouze okruh vysoce postavených obyvatel Salemu. 

 

Tohle je ples na počest jeho vůdců.

Každý z místních, či jen pouhý návštěvník, jistě slyšel o těch, kteří se ujali spravování městečka známého jako Salem. Pro někoho město plné hříchu, kde čarodějnictví bují nejen pod povrchem v podobě varování, ale i mezi zdejšími; pro jiné nový začátek daleko od protestanské Anglie, která v tichosti válčí s Francií ležící  na protějším břehu. Starý správce, vážený pan Kelley, touží předvést nejen svou okouzlující, a také o dost mladší manželku Amélii, jakožto i majetek získaný chamtivostí a všudypřítomnými prsty. Obojí lze snoubit do jednoho - konkrétně do každoročního plesu na počet výročí jeho druhého manželského sňatku. Pro mnohé se jedná o jedinečnou příležitost se dobře naládovat pamlsky a zapít je vínem té nejvyšší kvality, pro správce zase možnost upevnit si pozici na přední příčce v hierarchickém žebříčku. Zároveň může jako správný vůdce kázat o boji proti zlu křižujícího cesty salemské. Jeho mladá žena, krásná Amélie, jíž muži padají k nohám pod dotekem pouhého pohledu tmavých očí, zase působí jako afrodiziakum pro ty, kteří mají v úmyslu se vlichotit správci do přízně a prosadit návrhy na zákony nebo stavební plány na přilehlých pozemcích. Někteří z nich sice o věrnosti této dvojnásob mladší manželky pochybují, spřádají plány, jak její vliv oslabit, zatímco jiní se pokouší uhrančivé paní správcové vlichotit a získat její náklonnost. Nikdo neví, že tato žena je děvkou ďáblovou, s nímž obcuje za temných nocí.

A právě na počest svazku, který trvá již deset dlouhých, rádoby šťastných let, se tohoto večera uskuteční ples na oslavu manželství pana správce s jeho mladší manželkou. Vítán je zde nejen každý, kdo něco ve městě znamená, ale i ti, kteří se na pomyslném žebříčku nacházejí na nejspodnějších pryčnách - důležité je umění zajistit si pozvánku. Zásoba dobrého vína poteče proudem, smích a tanec nemůže chybět.

Povinností každého zúčastněného je maska.

Každá ze zúčastněných postav obdrží na svém profilu ikonku.

Je tedy na vás, zda se účastníte akce či nikoliv, vše je zcela dobrovolné. Krásná Amélie bok po boku se správcem salemským vás bude ve svém sídle očekávat od 25. března do doby než radovánky skončí. Hra nebude moderována vypravěčem, tudíž je vše na vaší schopnosti posouvat děj dál a něčím ho ozvláštnit. Nadále můžete pokračovat v rozehraných hrách na hlavních dějových liniích [Město, Okolí, Domy].


Pokud se chcete zúčastnit plesu, přihlaste se v sekci #akcičky na discordu se svou přezdívkou a jménem postavy, které na tuto zábavu posíláte.

Akce se může zúčastnit libovolné množství postav - záleží jen na vás, kolik jste toho schopni uhrát. 

Tato akce si může nést následky do hlavní dějové linie!
Varování: Vaše postavy se mohou zranit nebo být proklety!
Přejeme pěknou zábavu.

Maryshka & Maerlia

© 2021 by Maryshka a Maerlia. Založeno již od roku 2016, obnova 2021.

Poděkování za texty patří @Maerlia, @Maryshka a @Nath

Další poděkování patří všem hráčům, ať už stávajícím nebo novým, kteří se rozhodli rozšířit náš kolektiv. Bez vaší podpory bychom zde nebyli.

Obsah blogu je zakázáno kopírovat! Jedná se o majetek hráčů a admin týmů.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now