Odvážnému štěstí přeje. Ať jsi již rodilý obyvatel prokletého Salemu, obyvatel z okolí, co se zatoulal a nemůže najít cestu zpátky, neboť ti temná moc brání v odchodu, či snad návštěvník z nové a pro místní naprosto neznámé doby?

 

Přistup blíž a zapiš se do kroniky města, úředního dokumentu, jež tě bude evidovat do tvé smrti.

Registrační formulář

ÚVODNÍ KARTA

Přezdívka hráče: 

 • Jméno, pod nímž jsou zapsány vaše postavy v seznamu hráčů. Pod tímto nickem budete vystupovat i na chatu.

Jméno a příjmení: 

 • Snažte se držet tradičních jmen této i nové doby. Bude-li se jednat o cizí jméno, je třeba v historii postavy odůvodnit, jak se dostala do Salemu. Koneckonců se jedná o puritánské město 17. století.

Věk: 

 • U všech živých lidských bytostí je počet let omezený, viditelné stáří lze oddálit pouze čarodějnými silami. Nikdo si tedy zatím nemůže zahrávat s nesmrtelností až na démony, jejichž věk může sahat k několika tisícům let. Výjimkou jsou pouze Lovci z lovecké organizace, kteří úspěšně podstoupili zkoušku. Ghúlové mohou vypadat mladší než jej jejich skutečný věk, pokud se pravidelně krmí, Banshee mají taktéž zpomalené stárnutí. Vždy pište skutečný věk, u démonů věk osoby, jejíž tělo posedli a reálný věk, pokud je datován.

Rasa: 

 • Na výběr je hned z několika ras. Zvažte pečlivě svůj výběr, může být nevratným.

Povolání/Kasta: 

 • Zařazení vaší postavy ve společenské hierarchii. Pro lepší představu se můžete inspirovat základním seznamem povolání. Můžete využít i svůj vlastní nápad, který by seděl do konceptu města v sedmnáctém století.

Faceclaim: 

 • Jméno a příjmení člověka, kterého jste si vybrali ke ztvárnění postavy. Seznam zabraných FC najdete v seznamu faceclaimů.

Fotografie:

 • Součástí úvodní karty je 5 fotografií - 2 nebo 3 fotografie vybraného faceclaimu a 2 nebo 3 fotografie vystihující postavu, tzv. aesthetic. Celkový počet však musí dávat koncovou číslovku 5. Zároveň dodejte i 1 fotografii pro miniaturu do kartotéky. Všechny fotky by měly být nejlépe na výšku.

Citát:

 • Vyberte si citát, který nějakým způsobem definuje postavu. Může být kratší na jeden řádek nebo delší na dva a to buď v angličtině nebo latině.

Píseň:

 • Jakákoliv píseň, která vám přijde vhodná pro vaši postavu. Zašlete ve formě odkazu na youtube a nebo připojeným souborem.

BIO

Stav: 

 • Svobodný/svobodná, zasnoubený/zasnoubená, ženatý/vdaná, vdovec/vdova.


Rodina: 

 • Soupis rodinných příslušníků a vztahů. Můžete sem přidat i pomocníky v domácnosti, otroky nebo naopak pány. Démoni si mohou vypsat ty, kterým propůjčili svoji moc, ghúlové své oživovatele a čarodějnice oživené mrtvoly či démony, od kterých získaly moc.

Náboženské přesvědčení: 

 • Je vaše postava zastáncem církevních hodnot nebo uznává pouze a jedině síly temna. Nebo snad přírodu? Nevěří v nic a vysmívá se těm, kteří upínají své naděje k jakémusi Bohu? Je sám o sobě bohem?

POSTAVA

Vzhled:

 • Slovní popis o minimu 100 slov [horní hranice není stanovena ale všeho s mírou, nepotřebujeme znát každičkou pihu na těle]. Pokud je na něm cosi nestandartního, např. tetování, piercing, barvené vlasy, jizvy, spáleniny, cejch, nezapomeňte to zmínit. V případě, že se dochází k přeměně, přidejte popis na dalších minimálně 50 slov, které pokryjí informace o transformaci. 


Povaha:

 • Popište povahové rysy postavy. Její charakteristika může být přímá i nepřímá o minimu 250 slov. Je vhodné popsat jak dobré, tak špatné vlastnosti.

Zlozvyky:

 • Viditelné špatné návyky, které jsou pro postavu typické, např. praskání kloubů, kousání se do rtu, krčení nosu... cokoliv.

Historie: 

 • Minulost postavy, její život nebo ocitnutí se v Salemu. Zkuste se rozepsat na přinejmenším 300 slov.

Zajímavosti:

 • Do této kategorie spadá vše, co dělá vaši postavu netradiční. Může to být nějaké tajemství, sen, cíl... cokoliv, o čem nikdo neví a nebo jen málokdo.

Schopnosti a nedostatky: 

 • Sem patří schopnosti ze seznamu v místním bestiáři. Pokud je v nabídce výběr a/nebo, pak si skutečně vyberte - ovládá pouze jednu z možností. Vypište vždy název kategorie a vybrané schopnosti - základní + bonusové. Admin na základě vlastního rozhodnutí poté vypíše nedostatky u schopností, podle kterých se hráč musí řídit.

Sepsaný úřední dokument zanes kronikáři na tosalemrpg@gmail.com.

© 2021 by Maryshka a Maerlia. Založeno již od roku 2016, obnova 2021.

Poděkování za texty patří @Maerlia, @Maryshka a @Nath

Další poděkování patří všem hráčům, ať už stávajícím nebo novým, kteří se rozhodli rozšířit náš kolektiv. Bez vaší podpory bychom zde nebyli.

Obsah blogu je zakázáno kopírovat! Jedná se o majetek hráčů a admin týmů.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now