Úvod.png
DISCORD 2-1.png

Odkaz na komunikační chat. Upozorňujeme, že discord není využíván na hru ale pouze na pokec, domluvy her, aktuality, přihlašování se na akce a další záležitosti spojené s plynulým pohybem dějové linie na této RPG.

REGISTRACE 2-1.png

Registrační formulář je důležitou součástí hry. Slouží k přihlašování postav na tuto hru. Zde naleznete potřebné informace, které navádí, co je třeba zaslat. V případě nejasností se obraťte na admin tým nebo hráče.

FÓRUM 2-1.png

Fórum slouží pro hru. Pro neregistrované je uzamčeno. Dříve než se pokusíte registrovat na fórum, musíte mít schválenou postavu, se kterou můžete hrát. V opačném případě má admin tým právo účet na fóru smazat.

POČASÍ 2-1.png
Srpen.png
  • I v dalším měsíci pokračují úmorná vedra, která postupně ale jistě ničí vše živé v Salemu. Móda jde stranou, kdo může, nosí minimum oblečení, lidé se zbavují přebytečných vrstev, což zvláště u extrémistických puritánů vyvolává pohoršení, nevoli, která v několika případech skončila vraždou ve jménu božím. Žalář se topí přeplněnými celami, většina ze zadržených je propuštěna na kauci - obvykle v podobě jídla nebo peněz či služby.

  • Je už jasné, že z úrody prakticky nic nezbude. Farmáři si stěžují na nedostatek deště, který by jim alespoň částečně pomohl zachránit zbytky, někteří začínají šířit zvěsti o čarodějnici a kletbě, kterou na město uvalila. V sadu je většina z ovoce usušená a nebo shnilá, v některých případech hrozí i otrava a jiné nebezpečné následky při pozření. Mnoho z místních přišlo o práci a tím i o peníze, není jasné, jak přežijí zimu, která se brzy ukáže.

  • Ti, kteří trpí dehydratací, začínají blouznit, halucinace je pohlcují. Lékaři nyní mají daleko více povinností než v zimě, v lazaretu již nezbývá žádné volné místo a tak jsou někteří přenášeni do kostela a kasáren, kde se o nich starají doktoři s veškerou asistencí, která se v Salemu nalezne.

Úplněk.png
  • Zvláště v chudinské čtvrti a Dvoře zázraků je poslední dny slyšet pláč. Díky nezvykle horkému počasí umírá více lidí a zejména dětí, které nejsou zvyklé na netradiční jev a nedokáží se adaptovat. V této části Salemu bývá málo vody, natož jídla, dochází k mnohonásobně vyššímu počtu střetů, které obvykle končí smrtí. Strážní jsou nuceni podnikat razie i několikrát za den. Problémy nastávají i v přilehlém okolí, začíná být nedostatek vody, studny pomalu vysychají.

  • Městská rada prošetřuje smrt dívky, jejíž tělo bylo nalezeno ohlodané v domě Lylie Quinevere. Ta byla odvedena do cely k výslechu, kde zemřela za podivných okolností. Zkoumání příčiny její smrti má na starosti Christopher Blackthorn.

  • Úplněk proběhl 13. 07. 1692. Jednalo se o nezvykle silný úplněk, který měl na starosti zdivočelost všech vlkodlaků. V lese byla nalezena rozsápaná těla jelenů, laní, pum ale i jednoho medvěda. Někteří obyvatelé města se od této chvíle pohřešují.

Červenec - Iris.png