Úvod.png
DISCORD 2-1.png

Odkaz na komunikační chat. Upozorňujeme, že discord není využíván na hru ale pouze na pokec, domluvy her, aktuality, přihlašování se na akce a další záležitosti spojené s plynulým pohybem dějové linie na této RPG.

REGISTRACE 2-1.png

Registrační formulář je důležitou součástí hry. Slouží k přihlašování postav na tuto hru. Zde naleznete potřebné informace, které navádí, co je třeba zaslat. V případě nejasností se obraťte na admin tým nebo hráče.

FÓRUM 2-1.png

Fórum slouží pro hru. Pro neregistrované je uzamčeno. Dříve než se pokusíte registrovat na fórum, musíte mít schválenou postavu, se kterou můžete hrát. V opačném případě má admin tým právo účet na fóru smazat.

POČASÍ 2-1.png
Květen.png
  • Dny na východním pobřeží Nové Anglie se s příchodem jara postupně prodlužují, teploty stoupají a i ti největší zmrzlíci odhazují poslední zimní šat, který je do této chvíle chránil před chladem. Slunce prohřívá i jezero a pokud odvážlivci nezamíří do hlubin, mohou si užít příjemnou koupel. Na každém kroku něco kvete, zemědělci se těší na letošní úrodu, která by mohla být od té minulé o něco slibnější, ale vše se ukáže až o dožínkách. 

  • V přístavu to nyní žije, každou chvíli zde kotví lodě s nákladem z Anglie, Francie, Španělska ale i Nizozemí. Obchodníci si pochvalují široký sortiment novinek, se kterým mohou zavést vlnu módy a nutností do řady domácností. Cesty do Bostonu a New Yorku jsou již průjezdné, jedinou nepříjemností na cestách může být přepadení. Vyskytlo se pár hlášení, že se při cestách nacházejí lapkové, kteří mají spadeno na osamocené jezdce.

  • Čarodějnice mají za sebou Beltain, který se ukázal jako velmi plodným večerem. Je ještě předčasné zjišťovat, zda se jim dostalo od čarodějnických předků a bohů požehnání, to se projeví až při Lithe, kdy se projeví nejen změny v magických silách ale také určení možného těhotenství.

Úplněk.png
  • Dům správce Salemu se zahalil do černého hávu. O posledním dubnovém večeru naposledy vydechl Increase Kelley, muž, který několik let vedl město k jeho budoucnosti. Pohřben bude o několik dnů později v rodinné hrobce na Hřbitově zakladatelů. Po přezkoumání těla se zdá, že  zemřel na vyčerpání organismu, kdy trpěl záhadnou nemocí. Pověrčiví lidé tvrdí, že se jednalo o poslední akt popravené čarodějnice Cornelie Dewitt, která na soudce uvalila kletbu.

  • Dočasně bude roli správce zastávat vdova po zesnulém, Amélie Kelley, dokud se při další schůzi městské rady nerozhodne. Zde budou členové rady hlasovat, kdo bude stát v čele Salemu vzhledem k politováníhodné situaci.

  • Úplněk proběhne 16. 05. 1692. Ten bude velmi nebezpečný, neboť dojde k zatmění měsíce a to má nebezpečný vliv na vlkodlaky. Ti budou viditelně náruživější a jejich výkyvy emocí během dne takřka nezvladatelné, je dobré dát si pozor.

Increase.png